img
T-PLUS

Hakkımızda

1999 senesinden itibaren, barkod ve endüstriyel otomasyon konularında faaliyet gösteren TPLUS, 2010 senesinden itibaren RFID, İleri Teknolojiler ve otomasyon konularında kurulan yeni firmayla birlikte bu konulara ağırlık vermiştir.

Tekstil, konfeksiyon, hazır mutfak, Depo uygulamaları, Çamaşırhane, Kuyumculuk ve özel ürün gereken uygulamalar için, gerek Yurtiçi ve gerekse yurtdışı iş ortaklarıyla sayısız proje hayata geçmiş ve devam etmektedir.

TPLUS üzerine aldığı projeleri anahtar teslim olarak uygulamaktadır. Proje için gereken donanımların ithalatı, yazılım geliştirme, kurulum ve satış sonrası destek yıllardır TPLUS güvencesi ile sürmektedir.

Çözümlerimiz

Projenin amacı kaplama üretimi yapan firmaların ve kaplanma maksadı ile lastiklerini gönderen firmaların iş akışlarını kontrol altına alarak, hem bütün süreçleri hızlandırmak, yapılan uygulamaların takip edilmelerini sağlamak ve sonuçta verilen hizmetteki kaliteyi arttırarak, sistem içindeki tüm birimlere fayda sağlamaktır.
Zaman içerisinde oluşacak verilerle hazırlanacak raporlar sayesinde lastik seçiminden, desen seçimine, hangi lastiklerin kaplamaya daha uygun olduğuna kadar çok çeşitli bilgiye ulaşma imkanı doğacaktır.
Sistemde kullanılacak yazılım ve donanımlar günümüzde kullanılan en gelişmiş ürünlerdir.
Bu sistem 3 aşamadan oluşmaktadır.